Monitoring

Kolejny aspekt, którym zajmuje się Nasza Firma jest montaż monitoringu oraz alarmu. Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem systemów, które mają na celu ochronę osób oraz mienia.

Oferta Naszej Firmy obejmuje proces profesjonalnego doboru urządzeń wraz z kompleksowym wykonaniem usługi montażowej z pełnym okablowaniem i gwarancją jakości na najwyższym poziomie. Zapewniamy montaż monitoringu przemysłowego oraz oczywiście indywidualnych domostw. Dodatkowo oferta obejmuje dwuletnią gwarancję na sprzęt. Po montażu systemu następuje uruchomienie sprzętu przez Naszych fachowców wraz z przeszkoleniem Klienta względem obsługi urządzenia. W Naszej kompetencji  leży konfiguracja oraz konserwacja systemu.

Oferujemy zawsze wsparcie techniczne w razie kłopotów oraz Naszą wiedzę i doświadczenie. Nasza praca wykonywana jest estetycznie i rzetelnie, tak aby Klient był zadowolony w 100- u %. Każdemu proponujemy rozwiązania indywidualne dedykowane potrzebom oraz wymaganiom Klienta.

Wykonujemy projekty instalacji pełnych systemów umożliwiających lokalny oraz zdalny nadzór wizyjny danych obszarów. Monitoring lokalny umożliwia nam podgląd z kamer na monitorach zainstalowanych w obszarze obiektu chronionego. System tego typu umożliwia oglądanie obrazu bezpośrednio na żywo, zapisywanie danego obrazu z kilku kamer oraz odtwarzanie nagrań i ich archiwizowanie.

Podgląd może być również przekierowywany na dowolne urządzenie mobilne jak np. komputer, laptop, tablet czy też smartfon za pomocą internetu. Wymieniony rodzaj monitoringu nazywa się zdalnym co umożliwia bezpośrednią obserwację obiektu w każdym miejscu na Świecie, jednocześnie dając Państwu swobodę oraz rozmywając Wasz niepokój spowodowany np. pobytem daleko od swego mienia. System ten jest przede wszystkim dedykowany osobom, które często podróżują, bądź dużo pracują daleko od domu.

Proponujemy Państwu zawsze sprzęty renomowanych marek, w przystępnych cenach. Dostosowujemy się zawsze do potrzeb Klienta. Proponowany przez Naszą Firmę sprzęt pochodzi od dystrybutorów następujących marek:

  • BCS

Oczywiście na prośbę Klienta montujemy również sprzęt preferowany przez Państwa, po przedstawieniu ewentualnych zalet i wad danego sprzętu. Zestawy monitoringów zawsze są wyposażone we wszelkie elementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania systemu.

Kontakt z Naszą Firmą możliwy jest drogą mail-ową lub telefoniczną. Po każdym zgłoszeniu i przedstawieniu Państwu zarysu wstępnej oferty bezpłatnie przyjeżdżamy do oględzin miejsca, które mamy ochronić systemem monitoringowym oraz wyjaśnieniu Klientowi w jaki sposób przebiegnie usługa oraz przedstawiamy ostateczny kosztorys.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt.

KONTAKT

tel.: 697-387-679, 695-447-392   |   email: kornelbodzio@wp.pl

Monitoring