Ogrodzenia

Jak wiadomo ogrodzenie jest bardzo ważnym aspektem odpowiadającym nie tylko za wygląd ale również za ochronę przed wejściem osób trzecich oraz rozgraniczeniem sąsiedzkim. Dlatego właśnie należy zadbać o odpowiednio dobrane materiały oraz profesjonalne wykonanie, zwłaszcza że jest to inwestycja wieloletnia. Firma ARMET stawia sobie za priorytet zadowolenie oraz wygodę Naszych Klientów. Nasze ogrodzenia, balustrady i barierki wykonywane są z profilu, kątownika zimno-giętego, pręta pełnego, bądź z innego materiału metalowego na Państwa życzenie. „Klient nasz pan” dlatego służymy dobrą radą, gdy są Państwo nie zdecydowani lub nie wiedzą co będzie lepiej się nadawało mogą Państwo wybrać coś dla siebie przeglądając katalog zdjęć projektów już wykonanych przez Naszą Firmę.

Jesteśmy Firmą ciągle rozwijającą się i nie boimy się wyzwań w postaci nowych projektów wybranych i dostosowanych do Państwa potrzeb.

Zajmujemy się produkcją oraz montażem m.in.:

  • bram przesuwnych i skrzydłowych,
  • furtek i przęseł,
  • barierek i balustrad,
  • ogrodzeń panelowych,
  • zadaszeń,
  • podjazdów dla osób niepełnosprawnych.

W swojej ofercie posiadamy również bezpośrednią sprzedaż ogrodzeń łupanych firmy JONIEC oraz ogrodzeń panelowych. Z Nasza Firmą mogą Państwo na życzenie wykonać kompleksowo od podstaw całe ogrodzenie.

Każde projekty są dopasowane indywidualnie do Państwa wymogów i potrzeb pod względem wzornictwa, wymiarów czy też koloru i sposobu wykończenia. Wykonane ogrodzenie lub inne produkty metalowe wykonywane dla Państwa mogą być ocynkowane, umalowane proszkowo lub natryskowo względem życzenia Klienta. Pomiary, szkic oraz kosztorys Państwa projektu jest całkowicie darmowy bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Nasze ceny są przystępne przez co każdy może dobrać coś na „swoją kieszeń”. Do każdego projektu podchodzimy profesjonalnie z pełną zapału pasją oraz starannością.

Zapraszamy do współpracy.

KONTAKT

tel.: 510-634-622   |   email: ar-met36@wp.pl

Projekty ogrodzeń

Projekty bram wjazdowych

Projekty balustrad