Oświetlenie LED

Ważnym aspektem odpowiadającym za design a jednocześnie funkcjonalność domostw jest oświetlenie.

Nasza Firma ma do zaoferowania stworzenie wspaniałych ogrodów, którym dodamy uroku dzięki dodatkowemu oświetleniu LED. Projekty oświetlenia ogrodów, domów lub wnętrz tworzymy indywidualnie do potrzeb Naszych Klientów. Ogrody możemy doświetlić tak zwanymi świetlikami LED- owymi, lampkami umieszczonymi w ziemi. Jeżeli posiadają Państwo wjazdy, chodniki lub tarasy wyłożone kostką brukową, bądź kamieniem itp. możemy sprawić iż porą wieczorową dzięki dodatkowemu światłu umieszczonemu właśnie w danym podłożu nikt nie minie Państwa posesji obojętnie i bez zachwytu. Dość, że będzie wyglądało oświetlenie spektakularnie to dodatkowym plusem jest to iż wszystko będzie świetnie widoczne. Oświetlenie tego typu ułatwi poruszanie się po posesji wieczorem czy też nocą podczas powrotu z np. imprezy lub po prostu umili spędzany czas przy grillu goszcząc się na tarasie.

Możemy również zaoferować oświetlenie terenów przemysłowych w celu bezpieczeństwa reflektorami montowanymi na słupach lub budynkach. Firma Nasza również oświetla witryny sklepowe lub półki znajdujące się wewnątrz aby sprzedawany towar był lepiej widoczny. Wnętrzom Państwa domów również możemy dodać blasku, dzięki dodatkowemu oświetleniu LED. Możemy sprawić, że podwieszane sufity w Państwa domach będą wyglądały niesamowicie za pomocą np. halogenów.

Zapraszamy do współpracy, gdy pojawią się ewentualne pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mail- owy, gdzie zawsze podzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

KONTAKT

tel.: 697-387-679, 695-447-392   |   email: kornelbodzio@wp.pl