Armet

Tworzymy z pasją

Firma ARMET specjalizuje się w przemyśle metalurgicznym i elektrycznym. Nasze produkty zapewnią Państwu przede wszystkim bezpieczeństwo, a dodatkowo pomożemy rozgraniczyć Waszą posesję między sąsiadami oraz stworzymy nowy “design” działki względem potrzeb, oczekiwań i Waszego gustu. Do każdego projektu podchodzimy z pełnym profesjonalizmem oraz dokładnością. Tworzymy z pasją oraz wielkim zaangażowaniem, a Państwa wszelkie sugestie, przemyślenia i oczekiwania są Naszym priorytetem w tworzeniu Państwa indywidualnych projektów. Jeżeli Nasi Klienci nie mają własnej konkretnej wizji na np. nowe ogrodzenie, mogą wybrać Państwo coś z naszej bogatej galerii zdjęć, gdzie zamieszczone są projekty wykonane przez Naszą Firmę.

armet tworzymy z pasją

Prowadzimy produkcję, montaż oraz sprzedaż m.in.:

  • elementów metalowych odpowiadających za ogrodzenie Państwa posesji w postaci bram przesuwnych lub skrzydłowych, furtek czy też przęseł,
  • elementów metalowych dodających uroku Państwa domostwom w postaci balustrad i barierek,
  • zadaszeń,
  • automatyki do bram wjazdowych przesuwnych lub skrzydłowych oraz garażowych odpowiadających za Państwa wygodę,
  • kontroli dostępu za co odpowiadają domofony i wideo-domofony,
  • monitoringu i alarmu aby czuli się Państwo bezpiecznie i pewnie nawet podczas wyjazdów rodzinnych czy też służbowych,
  • oświetlenia LED ogrodów, bądź wnętrz domów.

Nasze produkty oraz ich montaż wykonywane są przez najlepszych fachowców, którzy w swych dziedzinach specjalizują się wiele lat. Wykonywane przez Naszą Firmę usługi obejmują województwo Mazowieckie oraz Świętokrzyskie, natomiast sprzedaż dotyczy całego kraju. Serdecznie zapraszamy do współpracy z Naszą Firmą.

Jeśli będą Państwa nurtować jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt mail- owy lub telefoniczny służymy dobrą radą i pomocą w oparciu o Naszą wiedzę i doświadczenie.

Telefony:
697-387-679, 510-634-622, 695-447-392

Email:
kornelbodzio@wp.pl
ar-met36@wp.pl