Ogrodzenia Łupane

Wraz z rozwojem Naszej Firmy poszerzamy również „horyzonty”, wzbogacając swoją ofertę o sprzedaż, a także całe kompleksowe wykonanie ogrodzeń z pustaków lub bloczków łupanych na życzenie klienta. Posiadamy w swej ofercie najwyższej jakości ogrodzenia łupane, wyróżniające się nie tylko walorami estetycznymi ale przede wszystkim ogromną wytrzymałością i trwałością.

Ogrodzenia łupane w wyglądzie swym przypominają naturalny piaskowiec, a ich kolorystyka jest na tyle bogata i urozmaicona, że każdy, nawet wymagający klient z pewnością będzie mógł stworzyć swoją niepowtarzalną aranżację ogrodzenia. Ogrodzenie tego typu składa się z bloków i pustaków, które dzięki swoim kształtom umożliwiają szybkie ich zespolenie ze sobą, równocześnie wykluczając fugowanie i spoinowanie ogrodzenia, czego efektem jest szybki, prosty i niebywale estetyczny montaż wraz z wynikiem końcowym.

Elementy ogrodzenia łupanego są produkowane dzięki technologii wibroprasowanej. Charakteryzują się one dzięki temu niską nasiąkliwością oraz bardzo wysoką mrozoodpornością i wytrwałością na uszkodzenia mechaniczne. W Naszej ofercie posiadamy różne wymiary i kształty elementów składających się na ogrodzenie łupane m.in.:

  • pustaki łupane 8,
  • pustaki łupane 12,
  • pustaki łupane 16,
  • bloczki łupane 40,
  • bloczki łupane 16.

Ogrodzenia tego typu są inwestycją, która z pewnością nie zmieni wyglądu i nie będzie podatna na jakiekolwiek czynniki mechaniczne nawet po wielu latach. Dodatkowym atutem ogrodzeń łupanych jest ogromna gama kolorystyczna oraz kształty elementów ogrodzenia, które powodują, że mogą być one aranżowane w różnorodny sposób.

Proponujemy Państwu profesjonalne doradztwo, biorąc pod uwagę wszelkie potrzeby klienta, jednocześnie oferując przystępne ceny dla każdego, a także transport materiału na miejsce.

Nasze projekty ogrodzeń

KONTAKT

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a jakiekolwiek pytania prosimy kierować pod numer telefonu:

tel.:  697-387-679  |  510- 634- 622

Zawsze chętnie służymy pomocą, ZAPRASZAMY!!!